Naklejki samoprzylepne na listy, adresowe, informacyjne i inne...

Co to są NALISTKI?

Co to są nalistki?Nalistki to kolorowe lub jednobarwne naklejki adresowe, które naklejamy na listy zamiast odręcznie pisać nasz adres zwrotny. Nalepki te, oprócz adresu, mogą zawierać nasze logo lub inny znak graficzny, który chcemy skojarzyć z naszą osobą lub firmą.

Nalistki spełniają funkcję nie tylko estetyczną. Oszczędzają nasz czas gdy musimy rozesłać dużą partię korespondencji, np. ofert czy zaproszeń na spotkanie, które organizujemy dla wielu gości. Jednak najważniejszym atutem nalistka są łatwe do odczytania dane adresowe - warunek otrzymania odpowiedzi oraz odwiedzin zaproszonego gościa. Dlatego polecamy nalistki szczególnie osobom posiadającym trudne w pisowni nazwisko lub adres, w którym łatwo popełnić błąd, a także tym, których pismo zazwyczaj ciężko jest odczytać.

Nalistki mogą być także używane do wielu zastosowań domowych. Mogą służyć do identyfikowania zawartości domowej roboty produktów umieszczanych w opakowaniach wielokrotnego użytku - win, syropów, konfitur i innych przetworów. Naklejane na segregatory albo albumy do zdjęć lub płyt CD, opisywać mogą ich zawartość. Mogą też służyć jako winiety na zeszyty lub spełniać rolę książkowych exlibrisów.

Co to są nalistki? Co to są nalistki? Co to są nalistki? Co to są nalistki?

Pomysły na zastosowanie nalistków zależą od wyobraźni i potrzeb. Zachęcamy do rozbudzenia własnej inwencji i zapraszamy z pomysłami!

Projekt graficzny i skład: W3 Style Serwisy Internetowe * Poprawny Poprawny CSSCSS i Poprawny HTMLHTML * Warszawa 2008